لوگو1
سازمان تاکسیرانی رشت
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۲ تير
.
gg
 فرایند ورود 20 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل شهری رشت تکمیل شد / پارسا: باید از تمام ظرفیت ها برای بهبود سیستم حمل و نقل درون شهری استفاده کنیم/+ گزارش تصویری 1397/09/22
فرایند ورود 20 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل شهری رشت تکمیل شد / پارسا: باید از تمام ظرفیت ها برای بهبود سیستم حمل و نقل درون شهری استفاده کنیم/+ گزارش تصویری
 یا ورود 9 دستگاه اتوبوس دیگر به سازمان حمل و نقل بار و مسافر :
فرایند ورود 20 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل شهری تکمیل شد

پارسا: باید از تمام ظرفیت ها برای بهبود سیستم حمل و نقل درون شهری استفاده کنیم
 
در راستای قرارداد سازمان حمل و نقل بار و مسافر با شرکت زرین خودرو ، 9 اتوبوس دیگر به چرخه حمل و نقل شهری افزوده شد. پیمان پارسا با تشکر از اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور و پست بانک ایران بیان داشت: از محل تسهیلات پرداختی پست بانک، قسط دوم این قرارداد به شرکت زرین خودرو پرداخت گردید. براین اساس و طبق مفاد قرارداد فی مابین، 9 اتوبوس دیگر به جمع اتوبوس های شهر رشت اضافه و مجموع اتوبوس های خریداری شده از محل این تسهیلات به 20 دستگاه رسید.
 
پارسا ادامه داد: برنامه های مختلفی در حوزه های حمل و نقل ، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی را در سازمان به وسیله کارگروها دنبال می کنیم و در روز حمل و نقل در 26 آذر از چند پروژه رونمایی خواهیم کرد.
پارسا در پایان ضمن تشکر از تلاش همه کارکنان سازمان حمل و نقل و بار مسافر ،اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم با پیگیری و اجرای طرح های ترسیم شده گام های مهمی را در راستای توسعه حمل و نقلی شهر رشت برداریم.
پیش از این پارسا از ورود این اتوبوس ها در روز حمل و نقل خبر داده بود.
 
 
تعداد بازدید: 447
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal